Nejsme žádní kreativní snílci... ale učíme se

Instagram je dneska plný lidí, kteří popisují, jak se vždycky cítili být jiní, nezapadali do kolektivu, nesplňovali představy učitelů, žili ve „vlastním“ kreativním světě, kde je bavilo něco tvořit, kreslit, vyrábět... a když si uvědomili, že to všechno není hendikep, ale může to být jejich předností, začali růst a rozvíjet se... „Našli sami sebe“.

Tak přesně takoví my vůbec nejsme. Nikdy jsme se necítili ztraceni, a tedy neměli ani potřebu se hledat. (pokud jsme teda zrovna v lese nehráli na schovky). Vlastně jsme úplně obyčejní spokojení jedinci, kteří měli šťasté dětství, víceméně klidnou pubertu, vždy kolem sebe plno kamarádů a milující rodiny. Stejně tak jako ve škole, ani v práci jsme nijak netrpěli. Ok, málokdo je 100% času spokojený, když i ty nejkrásnější dny v roce sedí v kanclu a samozřejmě i my bychom tyhle dny raději trávili venku...a vlastně proto jsme taky odešli. Ne proto, že bychom v naší práci/společnosti/zemi bůhví jak trpěli. Měli jsme a máme to všechno rádi. Jen nás prostě lákala ta vidina vyzkoušet něco jiného, nového, neznámého. Když né teď tak kdy.

No a jelikož nás to lákalo oba dva stejně, tak proč to nevyzkoušet. Občas si na cestách připadáme tak nějak jiní. Jiní v tom, jak jsme normální. Nehrajeme na žádný nástroj, nepíšeme básničky, nic nevyrábíme, nic netvoříme...Prostě jsme jenom odjeli, abychom poznali svět. Oproti jiným teda někdy až moc plánujem (asi pozůstatky z bývalé práce), ale učíme se...učíme se být kreativnější, klidnější, pomalejší a užívat si naplno každičký moment našeho dobrodružství! Tak nám držte palec :)


154 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Aktuality
Momentálně jsem už téměř 1 rok na Novém Zélandu a vypadá to, že kvůli pandemii koronaviru se tady ještě nějakou dobu zdržíme.
Zajímá Vás jak se na cestách máme?
    Vyplňte svůj e-mail a žádné nové info Vám neunikne
             (E-mail nejspíš skončí ve složce "Hromadné zprávy")

© 2018 created by Jan Bystrzycki & Michaela Packová